Bramy drewniane – estetyczne i trwałe

Bramy drewniane to ważny element każdego ogrodzenia – zapewniają nie tylko skuteczną ochronę nieruchomości przed wtargnięciem niepowołanych osób, ale też umożliwiają wjazd na posesję. Odpowiednio wykonane prezentują się estetycznie przez wiele lat.

W przygotowanej ofercie produktów mamy szeroki wybór sztachet olchowych, które odpowiednio przygotowane po zamontowaniu nie skręcają się wzdłuż osi pionowej. Bramy drewniane wykonane ze starannie wyselekcjonowanego towaru o najwyższej wartości technicznej, pochodzącego z odziemkowych partii drzewa, z całą pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Gwarantujemy nie tylko odpowiednią wilgotność (15%) drewna, ale też ich dokładne opracowanie. Deski są heblowane i szlifowane czterostronnie wzdłużnie na szlifierni taśmowej. Dodatkowo mogą być zakonserwowane i pomalowane na wybrany kolor, zgodny z udostępnioną paletą barw.

Dostarczamy materiał do wykonania bram drewnianych gotowy do montażu. Realizujemy zlecenia w ciągu 14 dni, zapewniając ich wysyłkę na terenie całego kraju.

W przypadku pytań lub wątpliwości – zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Informacje kontaktowe

Parkansystem

© 2020 Parkansystem. Wszystkie prawa zastrzeżone | Design by Geshu