Ogrodzenia z drewna – trwałe i estetyczne rozwiązania

Ogrodzenia z drewna to świetny sposób na estetyczne i trwałe ogrodzenie wszelkiego rodzaju nieruchomości. Wykonane z wysokiej jakości drewna zapewnia wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. Proponujemy szeroki wybór materiałów do wykonania ogrodzenia ze sztachet. Stawiamy na starannie wyselekcjonowane drewno olchowe, pierwszej klasy, o wysokich walorach technicznych. Decydując się na wykonanie ogrodzenia z drewna przy wykorzystaniu naszego towaru, zyskują Państwo pewność, że każda deseczka zostanie właściwie i starannie opracowana. Ponadto, są one heblowane i czterostronnie frezowane wzdłużnie, przy wykorzystaniu szlifierni taśmowej. Standardowo, każda z nich jest estetycznie zaokrąglona, aczkolwiek na życzenie Klienta możemy wykonać dowolny rodzaj zakończenia.

Gwarantujemy nie tylko staranne wyselekcjonowanie materiału, ale też jego odpowiednie wysuszenie – poziom wilgotności deseczek nie przekracza 15%, co sprawia, że po wykonaniu ogrodzenia nie ulegają one skręceniu.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą bądź chcą poznać szczegóły – zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich informacji.

 

Ogrodzenia ze sztachet – uniwersalny sposób aranżacji otoczenia wokół domu

Ogradzanie terenu wokół posesji już dawno przestało mieć wyłącznie znaczenie ochronne. Duża dostępność na rynku różnego rodzaju materiałów ogrodzeniowych umożliwia tworzenie kreatywnych aranżacji otoczenia wokół domu. Ogrodzenie ze sztachet jest jednym z najdłużej znanych i stosowanych sposobów ogradzania posesji. Elegancja szlachetnego drewna doceniana jest również współcześnie przez wielu inwestorów. Uniwersalne ogrodzenia ze sztachet można zauważyć zarówno wokół zabudowy miejskiej, jak i wiejskiej. Drewniane sztachety płotu można montować na wiele ciekawych sposobów. Często zestawia się je również z innego rodzaju materiałami, np. betonem, kamieniem czy metalem. Dostępne w naszej ofercie najwyższej jakości drewno na płot pozwoli Państwu wykonać ponadczasowe ogrodzenie posesji, które będzie wyróżniało się unikalnym wyglądem. W razie jakichkolwiek pytań w sprawie ogrodzeń ze sztachet jesteśmy do Państwa dyspozycji w siedzibie naszej firmy w Białobieli k. Ostrołęki. Zachęcamy Państwa również do kontaktu telefonicznego.

Informacje kontaktowe

Parkansystem

© 2020 Parkansystem. Wszystkie prawa zastrzeżone | Design by Geshu