Ogrodzenia z drewna – trwałe i estetyczne rozwiązania

Ogrodzenia z drewna to świetny sposób na estetyczne i trwałe ogrodzenie wszelkiego rodzaju nieruchomości. Wykonane z wysokiej jakości drewna zapewnia wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. Proponujemy szeroki wybór materiałów do wykonania ogrodzenia ze sztachet. Stawiamy na starannie wyselekcjonowane drewno olchowe, pierwszej klasy, o wysokich walorach technicznych. Decydując się na wykonanie ogrodzenia z drewna przy wykorzystaniu naszego towaru, zyskują Państwo pewność, że każda deseczka zostanie właściwie i starannie opracowana. Ponadto, są one heblowane i czterostronnie frezowane wzdłużnie, przy wykorzystaniu szlifierni taśmowej. Standardowo, każda z nich jest estetycznie zaokrąglona, aczkolwiek na życzenie Klienta możemy wykonać dowolny rodzaj zakończenia.

Gwarantujemy nie tylko staranne wyselekcjonowanie materiału, ale też jego odpowiednie wysuszenie – poziom wilgotności deseczek nie przekracza 15%, co sprawia, że po wykonaniu ogrodzenia nie ulegają one skręceniu.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą bądź chcą poznać szczegóły – zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich informacji.

Informacje kontaktowe

Parkansystem

© 2020 Parkansystem. Wszystkie prawa zastrzeżone | Design by Geshu