Furtki drewniane – ciekawe i trwałe rozwiązanie

Wydawać by się mogło, że ogrodzenia drewniane odchodzą w zapomnienie. Okazuje się jednak, że nadal są popularnym rozwiązaniem. Polecamy Państwu materiał do wykonania furtek drewnianych – deseczki z drzewa olchowego. Proponowane sztachety olchowe sprawdzą się do wykonania zarówno poszczególnych elementów ogrodzeń, jak i pełnego płotu zabezpieczającego nieruchomość przed wtargnięciem niepowołanych osób.

Oferowany towar do wykonania furtek drewnianych jest odpowiednio przygotowywany. Dbamy o jego odpowiednie heblowanie i czterostronne frezowanie na szlifierni taśmowej, które wykonujemy wzdłużnie. Dodatkowo w standardowej wersji zaokrąglamy końce desek.

Wykorzystane do ich produkcji drewno to niezwykle trwała olcha pierwszego gatunku, pozyskana z odziemkowych partii drzewa. Przed przystąpieniem do obróbki, dbamy również o uzyskanie właściwej wilgotności materiału, na poziomie około 15%, dzięki czemu po wykonaniu furtki drewnianej deski nie odkształcają się pod wpływem czynników środowiskowych.

Chętnie podejmujemy się realizacji zleceń z terenu całego kraju. Zapewniamy możliwie szybką wysyłkę towaru – maksymalnie do 14 dni. W przypadku pytań lub wątpliwości – pozostajemy do dyspozycji.

Informacje kontaktowe

Parkansystem

© 2020 Parkansystem. Wszystkie prawa zastrzeżone | Design by Geshu