Sztachety na płot – szeroki wybór, wysoka jakość

Sztachety na płot to jedno z ciekawszych rozwiązań pozwalających stworzyć estetyczne i trwałe ogrodzenie w dowolnym kształcie. Proponujemy Państwu sztachety olchowe, starannie wyselekcjonowane, należące do pierwszej klasy gatunku. Pozyskany towar właściwie przygotowujemy. Dbamy o jego prawidłowe wysuszenie i uzyskanie wilgotności na poziomie 15%, która zapewnia, że po zamontowaniu i wykonaniu pełnego ogrodzenia z drewna, sztachety z olchy nie ulegną wykrzywieniu.

Ponadto, każda ze sztachet jest heblowana i czterostronnie frezowana wzdłużnie. Standardowo wykonujemy ich zaokrąglenia, jednakże na życzenie Klienta możemy zrealizować również inny projekt wykończenia.

Deski olchowe to jedne z najtrwalszych oraz najestetyczniej prezentujących się materiałów, pozwalających wykonać piękne ogrodzenie domu jednorodzinnego, jak i innego typu nieruchomości.

Poszukujesz sztachet olchowych? Realizujemy zlecenia nie tylko na obszarze Ostrołęki, ale też całej Polski. Zapewniamy wysyłkę towaru w maksymalnie 14 dni. W przypadku pytań lub wątpliwości – pozostajemy do dyspozycji.

 

W jaki sposób można wykorzystać deski olchowe w aranżacji ogrodzenia?

Sposobów aranżacji ogrodzenia przy pomocy desek drewnianych jest wiele. Oferowane przez nas deski olchowe na płot są popularnym materiałem, wykorzystywanym do konstruowania ogrodzeń ze względu na dużą podatność olchy na obróbkę i barwienie. Te cechy drewna olchowego ułatwiają konserwację sztachet olchowych i wpływają na estetyczny wygląd płotu. Deski olchowe można montować pionowo, poziomo lub ukośnie, a także zestawiać z innymi materiałami, takim jak: metal, kamień, cegła lub beton. Płoty pełne ze sztachet olchowych zapewnią Państwu poczucie bezpieczeństwa i utworzą szczelną przegrodę oddzielającą Państwa posesję od świata zewnętrznego. Ogrodzenie ażurowe z desek olchowych lub niski płot ze sztachet to estetyczne rozwiązanie dla posesji o mniejszym metrażu. W zależności od zmieniających się trendów w zakresie konstruowania ogrodzeń można modyfikować sposób wykorzystania desek olchowych podczas budowy czy remontu płotu, a także dowolnie zmieniać ich kolor przy pomocy odpowiednich lakierów, bejc lub farb. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą w Białobieli k. Ostrołęki – chętnie podzielimy się z Państwem naszymi pomysłami na ciekawą aranżację ogrodzenia z wykorzystaniem sztachet olchowych na płot.

Informacje kontaktowe

Parkansystem

© 2020 Parkansystem. Wszystkie prawa zastrzeżone | Design by Geshu