Sztachety na płot – szeroki wybór, wysoka jakość

Sztachety na płot to jedno z ciekawszych rozwiązań pozwalających stworzyć estetyczne i trwałe ogrodzenie w dowolnym kształcie. Proponujemy Państwu sztachety olchowe, starannie wyselekcjonowane, należące do pierwszej klasy gatunku. Pozyskany towar właściwie przygotowujemy. Dbamy o jego prawidłowe wysuszenie i uzyskanie wilgotności na poziomie 15%, która zapewnia, że po zamontowaniu i wykonaniu pełnego ogrodzenia z drewna, sztachety z olchy nie ulegną wykrzywieniu.

Ponadto, każda ze sztachet jest heblowana i czterostronnie frezowana wzdłużnie. Standardowo wykonujemy ich zaokrąglenia, jednakże na życzenie Klienta możemy zrealizować również inny projekt wykończenia.

Deski olchowe to jedne z najtrwalszych oraz najestetyczniej prezentujących się materiałów, pozwalających wykonać piękne ogrodzenie domu jednorodzinnego, jak i innego typu nieruchomości.

Poszukujesz sztachet olchowych? Realizujemy zlecenia nie tylko na obszarze Ostrołęki, ale też całej Polski. Zapewniamy wysyłkę towaru w maksymalnie 14 dni. W przypadku pytań lub wątpliwości – pozostajemy do dyspozycji.

Informacje kontaktowe

Parkansystem

© 2020 Parkansystem. Wszystkie prawa zastrzeżone | Design by Geshu